0

Co z serwisem TRIKI.PL?

Posted by PiotRRek on 6 lutego 2008 in Moja twórczość |

W ostatnim czasie sporo osób zadaje mi pytanie, co z serwisem TRIKI.PL? „Dlaczego go nie aktualizujesz…?” Chyba nie ma lepszego miejsca dla kilku słów wyjaśnienia.

Popadłem ostatnio w jakąś dziwną apatię. Codziennie rano wstaję i idę do pracy, wkładam w nią całą energię. Po wyjściu jestem tak wyczerpany, że na ogół nie mam chęci robić cokolwiek albo idę do drugiej pracy. Praca sama w sobie jedna czy druga nie jest dla mnie aż tak męcząca, bo w zasadzie robię to co lubię, choć często nie jest tak kolorowo jak bym chciał, ale o tym może kiedy indziej.

Tak jak wspomniałem na wstępie męczy mnie ostatnio dziwna apatia a moje życie stało się dosyć monotonne, bo w zasadzie każdy dzień wygląda tak samo. Często zaczynam sobie myślęeć po co to wszystko? Czy mój wysiłek jest w ogóle komuś potrzebny? Czy ktoś to docenia? Wiem, że to głupie pytania no, ale co ja poradzę, że takie myśli snują mi się po głowie.

Myśli te przede wszystkim dotyczą serwisu TRIKI.PL. Robię to od pięciu lat. Kiedy już się nim zajmuję wkładam w to naprawdę mnóstwo pracy i przede wszystkim pasji. Cieszy mnie widok statystyk, które są coraz milsze dla oka i świadczą, że serwis jest coraz bardziej popularny, a co za tym idzie jest to znak, że powinienem mu poświęca coraz więcej czasu.

No i tu pojawia się problem… Wielokrotnie rozpisywałem się na łamach serwisu, że przydałaby mi się pomoc przy jego tworzeniu. Sam niestety nie jestem wstanie na bierzącp ogarniać tak wielu tematów. Kilka lat temu zakładając serwis miałem pewną wizję. Myślałem, że z biegiem czasu uda mi się stworzyć w miarę dobrze funkcjonującą redakcję składającą się z ludzi, którzy dosyć poważnie podejdą do tematu będą podsyłać recenzje i poradniki do gier. To nie wiele, ale znacznie poprawiłoby atrakcyjność serwisu. No cóż… Lata mijają i niestety do dziś wszystkim muszę zajmować się sam. No a wystarczyłoby napisać o dowolnej grze, choć kilka słów, kiedy ją przejdziecie. W końcu granie jest teraz na topie i mnóstwo ludzi w coś tam sobie pogrywa. Napisanie kilku zdań o nie jest chyba aż tak wielkim wysiłkiem.

Biorąc pod uwagę powyższe okoliczności po prostu brak mi motywacji do jego aktywnego tworzenia. Dlatego w ostatnim czasie zajmuję się nim sporadycznie. Pomimo tego, że ostatnio znowu wzbiera we mnie energia i chęć do tego, by troszkę przy nim podłubać jednak podejrzewam, że szybko ten zapał minie. Jak to mówią „pożyjemy zobaczymy”

Szczerze mówiąc w ostatnim czasie dosyć często rozmyślam nad jego przyszłością. Z jednej strony chciałbym, aby prężnie się rozwijał i był coraz cenniejszy dla graczy, a z drugiej strony doskonale zdaję sobie sprawę, że w pojedynkę nie jestem wstanie tego osiągnąć. Zawsze jestem otwarty na każdą formę współpracy, więc przyszłoś serwisu zależy także od was.

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Copyright © 2008-2024 vxp.pl All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.