0

GlobSport.EU – forum sportowe

Posted by PiotRRek on 26 lutego 2011 in Moja twórczość |

Ostatnio nie miałem za wiele czasu, by napisać tutaj cokolwiek, a to wszystko za sprawą mojego zaangażowania w nowy projekt, za który postanowiłem się zabrać. Tym razem jest to sportowe forum dyskusyjne.  Stworzyłem je w odpowiedzi na wieść o planowanym zamknięciu forum Eurosportu.

W trakcie relacji snookera i nie tylko spędzałem na nim naprawdę sporo czasu, a co za tym idzie także sporo pisałem. Na samą myśl, że zaangażowanie tylu forumowiczów pójdzie na marne wzbudziło we mnie bardzo negatywne emocje, ale w tym przypadku szybko doszedłem do wniosku, że wkurzanie się nie za wiele tu pomoże i postanowiłem coś zrobić, by chociażby nie stracić kontaktu z tą społecznością i dać możliwość dalszej dyskusji. Efektem jest właśnie stworzone przeze mnie forum globsport.eu.

Mam nadzieję, że czasem przeniesie się na nie większość społeczności tym bardziej, że staram się w jak największym stopniu dostosować forum do wymagań użytkowników, aby wspólnie udało się nam odtworzyć to specyficzną atmosferę, jaka panowała na forum Eurosportu.

Mam także nadzieję, że z czasem uda się stworzyć grupę moderatorów, którzy będą wstanie całkowicie przejąć kontrolę nad forum i dbać o to, by panowała specyficzna atmosfera. Sam nie jestem wstanie dbać o tego typu forum, gdyż jedynym sportem, o którym mam większe pojęcie to snooker. Poza tym nawał innych zajęć i praca nie pozwoli mi na co dzień poświęcać mu wystarczająco dużo czasu, dlatego liczę na wsparcie i owocną współpracę.

Póki co proszę o wyrozumiałość. Forum jest jeszcze w trakcie tworzenia i ustaleń, co i jak ma wyglądać, aby było dobrze. Czekam na wszelkie sugestie i z waszej strony.

Zapraszam na: www.globsport.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Copyright © 2008-2024 vxp.pl All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.