0

Halo ziemia…

Posted by PiotRRek on 6 października 2010 in Z życia wzięte |

Przez ostatnie dwa tygodnie mój blok został zdominowany przez snookera. Mogę się usprawiedliwiać tym, że to moja pasja, ale nie chciałbym nikogo tą pasją zanudzić. Jako, że kolejne relacje na antenie Eurosportu będą dopiero za dwa miesiące czas wrócić do przyziemnych spraw. W końcu nie brakuje ich na mojej głowie.

Nawiązując jeszcze do pasji to oczywiście nie mógłbym się obejść bez dobrej muzyki i dobrego trunku od czasu do czasu.. Postanowiłem także podjąć maturalne wyzwanie i w końcu zabrać się i za ten rozdział w swoim życiu. Nie, dlatego, że nagle zrobiła się ona dla mnie niezbędna, ale postanowiłem przede wszystkim sobie udowodnić, że mimo totalnego obrzydzenia jestem wstanie ją zdać. Nie bez znaczenia była także presja znajomych, którzy już od dawną smęcą mi nad głową na temat tego papierka, więc zabieram sięga to choćby dla świętego spokoju. Nie mogę mówić, że jest to jakiś moment przełomowy w moim życiu, bo już nie pierwszy raz sięga to zabieram, ale tym razem mam chyba, więcej samozaparcia. Pytanie czy wystarczająco dużo:)

Postanowiłem też troszkę się oderwać od codzienności i zacząłem znowu grać w gry. Głównie te starsze, które już dobrze znam, ale i z nowymi tytułami mam zamiar się zapoznać. Miejmy nadzieję, że wróci mi przy okazji chęć do dalszego rozwoju serwisu TRIKI.PL, ale do tego raczej daleka droga. Prędzej zacznę chyba szukać ludzi chętnych do współpracy, ale i z tym bywa różnie, bo wszyscy stajemy się coraz bardziej leniwi i mało, kto chce w dzisiejszych czasach robić coś za free i w sumie nie ma w tym nic dziwnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Copyright © 2008-2024 vxp.pl All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.