0

Kibel na kartki

Posted by PiotRRek on 3 sierpnia 2010 in Ciekawostki |

Mamy dziś ciepły letni dzień. U mnie w domu zupełna cisza przerywana tylko czasem pomrukiwaniem kota i nagłą burzą. Siedziałem sobie beztrosko na łóżku z laptopem na kolanach oglądając Świat według Bundych, aż tu nagle rozległ się dźwięk przychodzącej wiadomości na Gadu. Patrzę, a to dobry druh Paweł ze szkolnej ławki, który zechciał podzielić się pewną prawdziwą historią, która z resztą jest inspiracja tego potoku pisanych przeze mnie słów.

Paweł siedział, któregoś wieczoru w pubie na ogonku Polski. Wszyscy Ci, którzy byli w tej miejscowości wiedzą, że to ogonek Polski, więc dalsze tłumaczenie położenia geograficznego jest tu zbędne. Domyślam się, ze to pubik w dobrym klimacie z wieloma zaletami, wśród których można doszukać się przynajmniej jednej wady, a dla niektórych za pewne będzie to kolejną zaletą. WC jest poza Pubem w dodatku płatny 2zł. za każde wejście.

Na szczęście klienci wspomnianego pubu dostają karteczki z pieczątką umożliwiające bezpłatne korzystanie z toalety. Domyślam się, że przed każdym wejściem do trzeba uzyskać taką karteczkę.

W tym momencie zaczyna meritum historii. Pewna dziewczyna chce częściej korzystać z tejże toalety za darmo nie koniecznie odwiedzając pub. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie jest to zagadkowa sprawa. Wyobraźcie sobie ten klimat. Dziewczyna teoretycznie zajęta nie koniecznie monogamicznie na ogonku Polski chce za darmo korzystać z publicznej toalety…. 😀

W tym celu szuka sposobu na skserowanie tych, że karteczek, by nie wzbudziły one podejrzeń, gdy stanie twarzą w twarz z babcią klozetową. W końcu nie ma to jak przeżycie romantycznej wakacyjnej przygody w ubikacji.

Nie wiem jak Wy, ale mnie ta historia, co nieco ubawiła. Niech każdy sam ułoży sobie wizję celu uzyskania darmowych wejściówek do publicznej toalety.

Wszystkie nawet najbardziej perwersyjne wizje mile widziane w komentarzu, a może ktoś z was odważy się podzielić własną przygodą tego rodzaju? 😛

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Copyright © 2008-2024 vxp.pl All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.