0

Małe zmiany i nowości przed końcem roku

Posted by PiotRRek on 17 listopada 2010 in Z życia bloga |

W związku z tym, że trafiło mi się ostatnio kilka wolnych dni, postanowiłem je wykorzystać nie tylko na odpoczynek, ale także na wprowadzenie czegoś nowego na blogu. Generalnie od jakiegoś czasu myślę nad zmianą skórki. W sumie nie mam w głowie sprecyzowanego jej wyglądu. Poszukuję takiej, która będzie najlepiej pasowała do mojej osobowości, a co za tym idzie do mojego bloga. Okazało się, że znalezienie takiej skórki to nie lada sztuka. Przejrzałem ich w sumie kilkaset. Kilka nawet na chwilę zastosowałem i można je było przez krótki czas podziwiać, ale żadna nie spełniła moich, jak się okazuje, chyba dużych wymagań. Póki co, zostaje więc przy starej i spolszczyłem ją do końca.

Na samym dole pojawiły się numerki stron, aby nawigacja po blogu była szybsza i przyjemniejsza. W związku z tym, że zamieszczam tutaj coraz więcej fotek swojego autorstwa, a wkrótce także materiały video, stworzyłem nowy dział ”Z obiektywem wśród…”. Boxy po prawej stronie zmieniły swoją kolejność, bo w końcu udało mi się poustawiać je tak jak ja sobie tego życzę. Zamieściłem także boxy, w których znajdują się kanały RSS z blogów moich znajomych.

Ostatnią nowością jest złota myśl dnia. Ta pierwsza, którą zamieściłem, nie tryska jakimś wielkim przesłaniem i mądrością, ale od czegoś trzeba było zacząć. Złota myśl będzie się zmieniać co tydzień, w sobotę lub w niedzielę.

Z grubsza to chyba wszystko z nowości, jednak nie przez cały czas było tak kolorowo. Kilka dni temu z samego rana nieźle się napociłem, bo przez instalację jakieś wtyczki posypała się baza danych, ale dzięki regularnym backupom na serwerze szybko udało się przywrócić bloga do życia. Czas pokaże, co będzie działo dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Copyright © 2008-2024 vxp.pl All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.