0

Muzyka na nowy rok

Posted by PiotRRek on 26 grudnia 2011 in Muzyka łagodzi obyczaje, Z życia wzięte |

Święta Bożego Narodzenia już praktycznie za nami. W moim przypadku można powiedzieć, że minęły „piorunem” i bez wyrazu. Były jak każde inne. Nic szczególnego w związku z tym nie ma się co rozpisywać w ich temacie, a życzeń też już raczej nie wypada.

Wielkimi krokami zbliżamy się już do końca roku. Za pewne każdy w jakimś tam stopniu stara się go podsumować w swoich przemyśleniach. Ze swojej strony mogę go z jednej strony zaliczyć do pechowych, bo spotkało mnie sporo przykrych rzeczy, na które nie bardzo miałem wpływ, ale z drugiej strony już sama jego końcówka nie jest taka tragiczna. Nie chcę w związku z tym myślami wracać do tych przykrych wydarzeń, których było zdecydowanie więcej, bo rozpamiętywanie tego, co było i tak nic nie zmieni. Trzeba wyciągnąć możliwie jak najwięcej wniosków z własnych błędów oraz przykrych wydarzeń i skupić swoją uwagę na tym, co przede mną, by mieć siłę stawić czoło nowym wyzwaniom. (Ale mi wyszło)

Główne sukcesy pod koniec upływającego roku dotyczą sfery zawodowej, ale to też coś. Poza tym udało mi stworzyć dwa nowe projekty, które przetrwały i patrząc na zainteresowanie nimi ze strony internautów mogę śmiało stwierdzić, że się przyjęły, więc to także sukces, bo praca jaką w nie włożyłem nie poszła na marne.

Sporo także działo się w świecie snookerowym. Setki godzin spędzonych przed komputerem oglądając kolejne turnieje i trzeba przyznać, że było na co popatrzeć. Absolutnie nie żałuję żadnej godziny spędzonej przed ekranem. No a pod koniec roku PTC, na którym było mi dane być osobiście. No i to zdecydowanie dodało mi skrzydeł. Sukcesy zawodowe także, ale możliwość zobaczenia ludzi, których podziwiam na ekranie telewizora i ta atmosfera oraz towarzystwo, w jakim byłem na długo pozostanie w mojej pamięci. Do dziś jak wracam myślami do tamtych dni dostaję gęsiej skórki.

Rok 2011 był także wyjątkowy pod względem muzycznym. Pojawiło się wyjątkowo dużo naprawdę dobrych płyt i pojedynczych utworów. Do wielu z nich jeszcze nawet nie dotarłem, ale powoli nadrabiam zaległości. Gdybym poniżej chciał zamieścić wszystkie utwory z tego roku, które zrobiły na mnie wrażenie i które uważam za bardzo dobre, ta lista musiałaby mieć ze 100 pozycji. Dlatego postanowiłem zamieścić tylko kilka, które w ciągu ostatnich miesięcy pozytywnie mnie prześladują i najchętniej do nich wracam. Ich kolejność jest  przypadkowa.

Na koniec chciałbym wam i sobie życzyć by nadchodzący 2012 rok, był absolutnie wyjątkowy i pozytywnie diametralnie inny od 2011. Oby udało się zrealizować wszystkie plany i postanowienia noworoczne. Niech każdy dzień będzie pozytywnym zaskoczeniem i przybliża nas do osiągnięcia tego, na czym nam najbardziej zależy. Dziękuję wszystkim tym, którzy mnie przez cały ten rok usilnie wspierali, gdy była taka potrzeba. Dziękują za okazaną życzliwość oraz dobroć. Niech to do was wróci ze zdwojoną siłą. Dzięki za to, że jesteście.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Copyright © 2008-2024 vxp.pl All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.