0

Nasza-klasa

Posted by PiotRRek on 14 marca 2008 in Moje wywody |

Tym razem postanowiłem poruszyć temat bardzo popularnego w ostatnim czasie serwisu nasza-klasa.pl gdyż sporo osób mnie w ostatnim czasie namawia bym i ja dał się wkręcić w tę całą manię no i za pewne w końcu się poddam dla świętego spokoju.

Nie będę się jakoś specjalnie rozwodził nad tym, że jest tam coraz więcej ludzi, którzy wprowadzają tylko bałagan zakładając tak zwane tam „klany” co moim zdaniem jest bezsensowne i głupie, a dlaczego to za pewne wywnioskujecie z dalszej części mojej wypowiedzi.

Dla wielu ludzi ten portal stał się miejscem, w którym postanowili zabłysnąć. Umieszczają, więc spore ilości zdjęć związanych z życiem prywatnym, np. własnego domu, samochodu, czy też członków rodziny. Nie wspominając o tym, jakie ciekawe rzeczy piszą o sobie w postaci liczby cyferek na koncie i czego to on jeden z drugim nie ma, a panny co mają ciekawego do zaoferowania. To jakaś paranoja.

Już nie chce się wspominać o osobach, które podszywają się pod innych i w ten sposób szukają swoich ofiar ewentualnych późniejszych kradzieży i innych ciekawych wypadków. Niestety to się staje codziennością w tym portalu. Szczerze mówiąc to przykre.

Portal jako tako istnieje już od dawna jednak dopiero od jakiegoś czasu dzięki odpowiedniej promocji stał się naprawdę popularny. No i bardzo dobrze, bo idea była naprawdę super. Trzeba wspomnieć, że w czasach, gdy portal nie był jeszcze aż tak popularny było tam zupełnie inaczej, bo ludzie zgodnie z ideą szukali przede wszystkim społeczności szkolnych.

No a teraz?

Teraz jest jeden wielki młyn, Dziennie rejestrują się kolejne osoby tylko po to by być "trendy" i pobić rekord co do liczmy osób na liście znajomych. Dla wszystkich ciekawskich mogę napisać, że jeśli macie poniżej 1000 to kiepsko. No to po prostu śmieszne. Patrząc na to co się dzieje szczerze mówiąc mnie coraz bardziej odechciewa się egzystować na tym portalu. Pomijając już wszystkie aspekty, o których wspomniałem na początku, ale fajnie by było być na portalu gdzie rzeczywiście można znaleźć tylko i wyłącznie osoby z własnej klasy sprzed lat. Niestety na nasza-klasa.pl jest to praktycznie niemożliwe, bo zaraz po zarejestrowaniu dostaje się mnóstwo maili z zaproszeniami do listy znajomych od ludzi raz, że spoza szkół a do tego od takich, których w ogóle się nie zna.

Zaraz ktoś w komentarzu stwierdzi, że nie musze przyjmować wszystkich zaproszeń no i racja, ale jest właśnie pewne, ale… Za chwilę ktoś zechce nieco pooglądać mój profil i stwierdzi, że ja to mam mało znajomych i zaraz zacznie snuć niestworzone domysły i tworzyć jakieś dziwne mity. To jest po prostu jakaś paranoja. Z jednej strony to śmieszne a z drugiej żałosne, bo jak ktoś chce być normalny to zaraz się go wytyka palcami.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Copyright © 2008-2024 vxp.pl All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.