0

Nowy rok, oby był lepszy…

Posted by PiotRRek on 2 stycznia 2011 in Z życia wzięte |

Dawno nic nie pisałem. Minęły święta i nowy rok. Sporo ostatnio pracowałem i brakowało mi czasu na wszelkie inne zajęcia, więc mogę jedynie ze swojej strony przeprosić wszystkich tych, którym coś tam obiecałem, że zrobię i nie dotrzymałem słowa. Jakby tego było mało tuż przed nowym rokiem moje życie wywróciło się dosłownie do góry nogami i do teraz jakoś nie potrafię się odnaleźć w tym wszystkim i jakby nigdy nic przejść do codziennych zajęć. Efekt jest taki, że pracuję jeszcze więcej niż wcześniej, bo praca pozwala mi się oderwać od tego wszystkiego i pomyśleć o czym innym.

Pozwólcie, że póki co nie będę się zagłębiał w szczegóły, bo to nie takie łatwe. Może kiedyś będę wstanie nabrać do pewnych kwestii większego dystansu i swobodnie o tym mówić, lub pisać, ale póki  co nie jestem jeszcze psychicznie do tego gotów. Posucha, jeśli chodzi o nowe wpisy pewnie potrwa jeszcze jakiś czas, bo szczerze mówiąc mam pustkę w głowie i ciężko mi się w ogóle skoncentrować, by coś sensownego napisać. W związku z tym uznałem, że lepiej nie pisać nic, niż pisać chaotycznie i bez sensu.

Sporo osób z grona moich bliższych i dalszych znajomych narzeka, że 2010 rok, był pozbawiony jakichkolwiek przyjemnych wydarzeń w ich życiu. Ja mogę stwierdzić nawet więcej, że to był najgorszy rok w moim życiu i jedyne co mogę na dzień dzisiejszy to życzyć wam, ale także sobie by ten, który się właśnie rozpoczął, był diametralnie różny od swojego poprzednika. Szczerze mówiąc brakuje mi w ostatnim czasie jakiś pozytywnych bodźców od życia. Nie mam zamiaru się nad sobą użalać, ale czasem naprawdę trudno mimo wszystko myśleć pozytywnie i tak się też zachowywać.

Na zakończenie tego wpisu chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy w ostatnim czasie starają się mnie wspierać i podnieść na duchu. Może czasem nie potrafię tego okazać, ale jestem wam wdzięczny za wszystko, co dla mnie robicie. Potwierdza się stare powiedzenie, czy przysłowie, że „prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Copyright © 2008-2024 vxp.pl All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.