0

Podsumowanie World Open – Snooker

Posted by PiotRRek on 26 września 2010 in Snooker - moja pasja |

Turniej dzięki swojej formule ma w sobie cos wyjątkowego. Duża ilość graczy i meczy rozgrywanych w ciągu jednego dnia powoduje, że jest dynamicznie ciągle coś się dzieję, ale czy właśnie taką formą zachwycilibyśmy się tak bardzo od samego początku jak klasyczną formą snookera?

Mnie osobiście brakowało wyrównanych pojedynków, których było zdecydowanie za mało. Większość spotkań kończyło się wynikiem 3:1, a do ćwierćfinału zrządzeniem losu, ten kto wygrywał pierwszą partię wygrywał całe spotkanie,
W pierwszym półfinałowym pojedynku Ronnie O’Sullivan gładko awansował do finału pokonując Petera Ebdona 3:1.
Drugi półfinał był na szczęście bardziej emocjonujący i zacięty. Mark J. Williams szybko wygrał dwie pierwsze partie i można powiedzieć, ze był o krok od awansu do finału, jednak z letargu przebudził się Neil Robertson i przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę wygrywając trzy kolejne partie.

Wszyscy ostrzyliśmy sobie pazurki na zacięty finał jednak OSA nie pograł sobie za wiele. Za to Robertson pokazał bardzo dobrego snookera i bezproblemowo obronił tytuł wynikiem 5:1.

Australijczyk prezentuje na m się z sezonu na sezon coraz lepiej i kto wie… Może będzie wstanie obronić także tytuł mistrza świata?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Copyright © 2008-2024 vxp.pl All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.