0

Postępy w blogowaniu

Posted by PiotRRek on 10 września 2010 in Z życia bloga |

Postępy w blogowaniu
Blog coraz bardziej się rozwija. Pojawia się coraz więcej wpisów i wzbudza w sieci coraz większe zainteresowanie. Cieszy mnie to o tyle, że przynajmniej wkładany przeze mnie wysiłek oraz poświęcany czas nie idzie na marne. Gdybym miał tylko więcej czasu to spokojnie byłbym wstanie publikować codziennie co najmniej jeden wpis i tak nawet przez cały rok. Generalnie kokilka dni stykam się z czymś co warte jest opisania choćby z mojego życia nie wspominając o innych tematach.

W ostatnim czasie pojawiła się nowa podstrona „O mnie”. A także formularz kontaktowy. Dzięki za wszystkie maile, które przysyłacie za wyjątkiem spamu. Postaram się na każdy kiedyś tam odpowiedzieć w zależności od możliwości czasowych. Znacznie łatwiej i szybciej byłoby, gdybyście swoje komentarze zamieszczali bezpośrednio na blogu pod konkretnym wpisem zamiast wysyłali je na moją skrzynkę mailową lub Gadu-Gadu. Komentowanie wpisów nie wymaga nawet rejestracji, a wzbogaciłyby oraz uatrakcyjniły całego bloga.

Formularz kontaktowy możecie za to wykorzystać do podzielenia się osobistymi refleksjami na tema całokształtu bloga, oraz sugestiami, co by tu jeszcze ciekawego zrobić i o czym pisać by był jeszcze atrakcyjniejszy dla czytelnikowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Copyright © 2008-2024 vxp.pl All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.