0

Power Snooker 2010

Posted by PiotRRek on 30 października 2010 in Snooker - moja pasja |

Właśnie zakończył się snooker w bardzo dynamicznym, szybkim i głośnym wydaniu pod hasłem Power Snooker. Więcej informacji oraz zasady opisane są pod poniższym linkiem:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Power_Snooker
Patrząc na to całe show, bo chyba inaczej tego nazwać niestety nie można, podpisuję się pod stwierdzeniem Panów komentatorów „Dobrze, że tego typu impreza odbywać się będzie miejmy nadzieję tylko raz do roku”. Nie dlatego, że formuła jest jakaś bardzo zła, bo jednak trzeba zauważyć, że to całkiem niezła rozrywka i odmiana zarówno dla zawodników, publiczności jak i telewidzów. Niestety stało się to, czego osobiście najbardziej się obawiałem, czyli niektórzy kibice zdaje się nie zjawili się na tej imprezie tylko dla snookera, a bardziej, by robić coś w rodzaju „zadymy”. Moim zdaniem niedopuszczalne są niecenzuralne epitety, które czasem padały pod adresem zawodników tym bardziej, że Snooker od wielu lat charakteryzuje się swoją kulturą, więc nie róbmy na siłę z niego barowego sportu. Poza tym, takie zachowanie popsuło  co nieco zarówno ideę jak i atmosferę Power Snooker.

Na szczęście w finale było nieco inaczej. W dalszym ciągu doping był bardzo żywy, ale to przecież miało być charakterystyczna cechą tej odmiany snookera i na szczęście bez przykrych słów ze strony publiczności pod adresem graczy.

Mimo wszystko miło było popatrzeć sobie na snookera w tak nietypowym wydaniu, choćby po to, aby zobaczyć sukno w innym kolorze:-)

W galerii snookerowej pojawiły się już pierwsze fotki z tego wydarzenia. W sumie będzie ich około 164. Zapraszam pod poniższy link:
http://www.galeriasnookerowa.pl/photogallery.php?album_id=42

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Copyright © 2008-2024 vxp.pl All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.