0

Powiadomienia o nowych wpisach

Posted by PiotRRek on 30 marca 2011 in Z życia bloga |

Kilka dni temu pozwoliłem sobie Zaimplementować na kolejny bajer. Tym razem są to powiadomienia na E-mail o nowych wpisach, które publikuję tutaj raz na jakiś czas. Każdy niezarejestrowany dzięki boxikowi po lewej, może się dopisać do subskrypcji i dzięki temu także być informowany o nowościach.

Wszyscy, którzy byli dotychczas zarejestrowani oraz Ci, którzy dopiero zdecydują się na taki krok zostaną z automatu dopisani do subskrypcji. Oczywiście wspomniane powiadomienia można wyłączyć w panelu administracyjnym po zalogowaniu.

Na chwilę obecną panel zarządzający i formularz dopisywania się jest dostępny wyłącznie w wersji angielskiej. Pracuję jednak nad spolszczeniem całości. Głównie z powodu braku chęci ciężko mi się zmotywować i jednorazowo przysiąść i ogarnąć temat, więc potrzebuję jeszcze trochę czasu na dopracowanie wszystkiego.

Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania niniejszych powiadomień mile widziane w komentarzu do tego wpisu lub drogą mailową. Ewentualne błędy postaram się jak najszybciej poprawić. Póki co całość traktuję jako środowisko testowe, więc jeśli zdarzą się jakieś problemy, z którymi nie będę wstanie sobie poradzić to po prostu zrezygnuję z tej funkcjonalności. Zachęcam wszystkich do testowania.

Mam nadzieję, że pomysł się przyjmie i w jakiś tam sposób przyczyni się popularyzacji bloga, który o dziwo z miesiąca na miesiąc jest coraz liczniej przez was odwiedzany i korzystając z okazji, wielkie dzięki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Copyright © 2008-2024 vxp.pl All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.