4

Spotkanie absolwentów 2010

Posted by PiotRRek on 5 grudnia 2010 in Z życia wzięte |

Przedwczoraj w mojej dawnej szkole, w której spędziłem kawał swojego życia odbyło się spotkanie absolwentów. Jako, że szkoła w tym roku obchodzi swoje 60-o lecie to spotkały się różne pokolenia. Niektórzy są już w całkiem podeszłym wieku, więc aż miło było być światkiem spotkań ludzi po latach i tego w jaki sposób próbowali się rozpoznać.

W związku z tym, że praktycznie od samego początku śledziłem cały zjazd także pod względem organizacyjnym to z początku obawiałem się, że całe spotkanie się nie uda z powodu małej liczby osób, które potwierdziły chęć obecności. Rzeczywistość okazała się być zupełnie inna. Z mojego punktu widzenia w sumie było więcej osób niż zakładaliby, ale to oczywiście bardzo miła niespodzianka.

Była okazja by porozmawiać nie tylko z dawnymi uczniami, ale także pracownikami ośrodka. Mimo moich obaw wszystko zostało bardzo ładnie zorganizowane i nawet na siłę nie ma się za bardzo do czego przyczepić i bardzo dobrze:-)

Wieczorem zorganizowana była szkolna dyskoteka i szkoda tylko, że tak mało osób zdecydowało się wejść na parkiet, a zamiast tego woleli zająć się jedzeniem i rozmową. Z drugiej jednak strony nie ma się czemu dziwić. W końcu jak się ludzie nie widzą tyle lat to warto wykorzystać maksymalnie ten czas na wspomnienia.

Po wszystkim nie obyło się bez czegoś w rodzaju after party, ale to już oczywiście poza murami szkoły. Mimo, że byliśmy tylko w trzy osoby to i tak było bardzo sympatycznie.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Copyright © 2008-2024 vxp.pl All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.