1

Sprawdź własną inteligencję, czyli testy IQ

Posted by PiotRRek on 18 października 2010 in Moje wywody |

Nie dalej jak kilka godzin temu dla odmiany postanowiłem zainteresować się testami IQ, bardzo popularnymi w ostatnim czasie. Co jakiś czas słyszę od znajomych, że mają IQ ponad przeciętną. Ja nie mam zamiaru się chwalić ile punktów zdobyłem i jaki w związku z tym mam poziom inteligencji, gdyż rozwiązywałem je tylko dla zabawy i wyniki jakie uzyskałem nie odzwierciedlają mojego IQ

Na pierwszy rzut oka jak się popatrzy na obrazki i przeczyta kilka pytań, może się wydawać, że to nie takie łatwe. Jak dla mnie to jednak pozory. Obrazki, czy też same polecenia, od razu zawierają w sobie prawidłowe rozwiązanie. Potrzebne jest tylko logiczne myślenie. Jako że tego typu testy niestety są na czas, to bardziej stresowałem się właśnie tym faktem, że się nie wyrobię, ale generalnie luzik. Warto się zapoznać z tym tematem i porozwiązywać troszkę takich zadań, choćby dla własnej satysfakcji.

Na koniec mała przestroga. W internecie, jako że to dosyć popularne w tej chwili, jest sporo testów IQ. Większość z nich na pozór jest darmowych i faktycznie sama możliwość jego rozwiązania jest darmowa. Problem w tym, iż bardzo często bywa tak, że jeśli chcemy otrzymać wynik takiego testu, to musimy podać swój numer telefonu, a następnie wysłać SMS-a, którego koszt bywa wcale niemały.

Dlatego zanim w ogóle przystąpimy do takiego testu, warto w pierwszej kolejności zapoznać się z regulaminem.

1 Comment

  • robertt pisze:

    Właśnie! Raz postanowiłem rozwiązać test IQ i na koniec pożegnano mnie komunikatem, że jeżeli chcę wiedzieć czy jestem inteligenty poprzez liczbę punktów to muszę wysłać SMS-a. Koszt nie był bardzo wysoki, ale jednak… Od tego czasu omijam takie “zabawy” szerokim łukiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Copyright © 2008-2024 vxp.pl All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.