0

W końcu trochę naprzód

Posted by PiotRRek on 25 września 2011 in Z życia bloga, Z życia wzięte |

Po długiej przerwie w końcu postanowiłem się reaktywować. Z jednej strony ostatnio brakowało czasu, by na spokojnie usiąść i napisać te parę słów, a z drugiej nawet nie miałem ochoty na dzielenie się jakimiś informacjami. Warto jednak wspomnieć, że po serii niepowodzeń, jakie ostatnio miałem w wielu dziedzinach w końcu coś zaczyna się w moim życiu zmieniać na lepsze.

Poznałem trochę nowych ludzi, którzy okazali się być dla mnie bardzo życzliwi i pomogli uporać się z pewnymi sprawami. Oczywiście do tego, by wszystko wróciło do tak zwanej normy jeszcze z pewnością bardzo daleka droga, ale najważniejsze, że coś się w końcu zaczęło dziać pozytywnego. W tym momencie pragnę podziękować jednej duszy, która poświęca mi ostatnio bardzo dużo czasu i pomaga mi się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Zrobiłem sobie tylko dłuższą przerwę od pisania, ale nie znaczy to wcale, że tutaj nie zaglądałem. Wręcz przeciwnie. Wykonałem sporo takiej pracy, której nie widać na pierwszy rzut oka. Zoptymalizowałem nieco wydajność, by zawartość stron i paneli ładowała się szybciej. Dostosowałem w końcu stopkę, by w końcu wszędzie wyświetlała się taka jak powinna. Po części zintegrowałem bloga z usługą gogle+, ale to dopiero początek. Cała ta funkcjonalność jest jeszcze w wersji BETA, więc nie ma co od razu szaleć z pełną integracją, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że za chwile gogle wprowadzi pewne zmiany i całą zabawę będę musiał zacząć od początku. Póki, co udostępniłem ikonkę gogle+ pod publikowanymi treściami. Podzieliłem na dwa panele odnośniki do stron związanych z moją twórczością i linkami do moich profili na portalach społecznościowych. Mam nadzieję, że ułatwi to nieco nawigację. Z wielkim opóźnieniem, ale w końcu dołączyłem do portalu społecznościowego MySpace. Udało mi się także zintegrować go z blogiem, dzięki czemu wszystkie treści będą się tam publikowały automatycznie. Może to niewiele, ale wprowadzenie tych wszystkich nowości i zmian zajęło mi trochę czasu.

Postaram się częściej tutaj pozostawić po sobie jakiś ślad, ale nie mogę obiecać, że będzie to tak regularnie jak za dawnych dobrych czasów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Copyright © 2008-2024 vxp.pl All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.